$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

AKSU: GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Çınarlar’da Başkan Aksu’ya büyük ilgi.

AKSU: GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
  • 20.02.2019
  • 658 kez okundu
Reklam

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu mahalle ziyaretlerine Çınarlar Mahallesinde devam etti. Mahalle sakinleri ile Öğretmenevinde buluşan Başkan Aksu alkışlar eşliğinde salona gelirken; “Çınarlar Mahallesi benim en çok destek aldığım mahallerden biri, burada bulunmaktan çok mutluyum, ben en çok kendimi vatandaşlarımızın yanında mutlu hissediyorum. Hiçbir zaman koltuk sevdalısı biri olmadım. Ben halktan biriyim, her gittiğiniz yerde bana rastlayıp sorunlarınızı iletebilirsiniz. Ben bu şehrin çocuğuyum. Giresun bana bir yetki verdi ve biz 10 yıllık süreçte bu yetkinin gereklerini en iyi şekilde yerine getirdik. Halkımız bizi seviyor yaptığımız çalışmaları, her ne kadar birçoğu engellenmeye çalışılsa da bizim çabamızı görüyor. Ben ve arkadaşlarım bu şehre sevdalıyız. Bu şehrin en güzel yerlere ulaşması için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Üst geçitlerle ilgili sorulan bir soruya cevap veren Başkan Aksu; “Geçtiğimiz dönem Valilerimizden Dursun Ali Şahin’le görüşmüştük. Üst geçitlere engelli ve yaşlılarımız için asansör yapalım dedik karşılıklı anlaştık. Karayollarına yazı yazdık, talebimiz red geldi. Bu şehrin insanları hizmeti hak ediyor. Beni eleştirebilirler, benim yapmama müsaade etmiyor olabilirler, ama bu şehrin insanının  hak ettiği hizmeti engelemeyi kabul etmiyorum. Madem engelliyorsunuz kendiniz neden yapmıyorsunuz?” şeklinde konuştu.

Toplantının ardından Başkan Aksu katılımcılarla beraber sohbet edip fotoğraf çektirdi. Vatandaşlar Başkan Aksu’ya bu zamana kadar yaptığı hizmetlerden ve verdiği mücadelen dolayı teşekkür edip yeni dönemde de kendisini başkan olarak görmek istediklerini ifade ettiler.

“BENİM PARTİM GİRESUN”

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu sabah kahvaltısında ise Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Başkan Yardımcısı Sedat Karabıçak ve müdürlük bünyesinde görev yapan personelle kahvaltı yapan Başkan Aksu; ‘’Hepinize işlerinizde gösterdiğiniz özveri, başarı için teşekkür ediyorum. Hepiniz bu şehre hizmet için gece gündüz çalışıyorsunuz. 10 yıldır beraberiz ve beraber olmaya da devam edeceğiz. Bizler sevdamız olan bu şehre en güzel hizmetleri sunmayı kendimize ilke edindik. Görüyorsunuz karşımızda suni ittifaklar oluşturdular. Hiç önemli değil. Bizim arkamızda halk var, ben ittifakı halk ile yapacağım. Hep birlikte yeni dönemde şehrimize en güzel hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Belediye bünyesinde her kademede çalışan arkadaşlarım ve Giresun halkı şunu iyi bilir, biz seçimi kazandıktan sonra partimizin rozetini çıkartıp, Giresun rozetini takıyoruz. Kimseyi siyasi görüşünden dolayı mağdur etmedik. Bu şehri beraber yönetiyoruz” diye konuştu. Başkan Aksu’nun konuşmasının ardından söz alan Başkan Yardımcısı Sedat Karabıçak; ”Başkanımız tüm birimlerimize ve çalışan arkadaşlarımıza her konuda destekte bulunuyor. Kendileri her zaman çalışanın, üretenin yanında olmuştur. Bu yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum. Nice 10 yıllar diliyorum” dedi

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%