$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

AKSU: BİZİM DAVAMIZ VATAN DAVASI

Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu’nun seçim bürosu açılışına katılan Belediye Başkanı Kerim Aksu, net mesajlar verdi. Aksu; “Bizim davamız vatan davası, vatanseverler kazanacak” dedi.

AKSU: BİZİM DAVAMIZ VATAN DAVASI
  • 07.03.2019
  • 506 kez okundu
Reklam

Piraziz Şehit Tuğ General Bahtiyar Aydın Bulvarı üzerinde oluşturulan seçim bürosu açılışına Milletvekili Necati Tığlı, İl Başkanı Fikri Bilge, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, partililer, belediye başkan adayları ve vatandaşlar katıldı. Açılış töreninde konuşan İl Başkanı Fikri Bilge, çok çalışmamız gerektiğini ifade etti. Milletvekili Tığlı ise, önce Piraziz, sonra Giresun ve Türkiye’de başaracaklarını söyledi.

Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu ise 5 yıl önce devraldığı belediyenin esnafta kredisi olmadığını hatırlatarak; “Bugün musluklardan sağlıklı su akıyor, yollar yapıldı. Her esnafta itibarımız var. Piraziz için daha yapacak işlerimiz var, Kerim Başkan bana abi diyor. O bizim abimiz, bize her türlü desteği verdi. Kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Piraziz’de umudun, ışığın parladığını, 23 gün sonra halkın kazanacağını belirterek; “Birileri beka diye ortaya çıkıyor. Evet beka sorunu var. Domatesin, patlıcanın beka sorunu var. Vatanın beka sorunu yok. Ülkemizde şuanda tanzim satışın olduğunu görmek koca Türkiye Cumhuriyeti için utanç verici bir tablodur. Tanzim satışlardan utanıyorum. Bu arada 23 gün sonra seçime gideceğiz. Piraziz’de de çok çalışkan bir belediye başkanımız var, kendisini kutluyorum. Bizim davamız demokrasi davası, vatan davası, bizim davamız memleket davası. Başkalarının da, koltuk davası olabilir. Ama biz vatan diyoruz, aş diyoruz, iş diyoruz, memleket diyoruz. Göreceksiniz bunu diyenler kazanacak. Giresun sahilini inci gibi dizeceğiz. Bu İl kurtuluş savaşında iki tane gönüllü alay çıkarmış bir ildir. Dedelerimiz 5000 kişi gönüllü gitti, 250 kişi geri döndüler. Hepsi bu ülke uğruna şehit oldular. Bu memleket için, vatan için Giresunlular canı pahasına her şeyi göze alırlar. Bu seçimlerde vatanseverlerin bizim etrafımızda birleştiğini görüyorum. Bu seçimin bir sonun başlangıcı olacağına inanıyorum. Yeni bir umudun başlangıcı olacağına inanıyorum. Biz kazanacağız, vatanseverler kazanacak, halk kazanacak. Hepinizi yürekten kutluyorum, yolumuz açık olsun“  şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ