$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

AKSA’DAN ABONELERİNE KOLAYLIK

Çoruh EDAŞ, borçlu abonelerin 31 Ekim tarihine kadar başvurmaları halinde ödemelerde kolaylık sağlayacağını bildirdi

AKSA’DAN ABONELERİNE KOLAYLIK
  • 17.10.2018
  • 838 kez okundu
Reklam

Kurumdan yapılan yazılı açıklamada, elektrik borcu olan abonelere sağladığı ödeme kolaylığında son gün 31 Ekim olduğunu bildirdi.

Açıklamada, gecikme faizlerinde yüzde 100’e, ana para tutarlarında da yüzde 25’e varan fırsatlar sunulduğu kaydedilerek,”Tüketicilerine güvenli ve kaliteli enerji tedarikini amaç edinen Çoruh EDAŞ, hizmet kalitesi seviyesini yükseltmek amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Faaliyetleri ile her zaman tüketici dostu olduğu imajı çizen kurum yapılandırma kampanyası ile abonelerine birçok imkan sağlıyor. Kampanya kapsamında, gecikme faizleri yüzde 100’e, ana para tutarı ise yüzde 25’e kadar affedilebilmektedir.” denildi.

Borçlu abonelerin fırsattan yararlanması istenilen açıklamada, şunlar aktarıldı:

“31 Ekim 2018 tarihine kadar Çoruh Elektik Dağıtım A.Ş.’nin müşteri merkezlerine, il ve ilçe şefliklerine başvuran aboneler, elektrik borcunun anaparasını peşin ödemesi halinde gecikme faizinde indirimlerden yararlanırken tamamını peşin ödeyemeyen aboneler için ise taksitlendirme imkânı sunuluyor. Bu kapsama dahil olan tüm tüketicilerin en kısa süre içerisinde Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş müşteri merkezlerine, il ve ilçe şefliklerine başvuru yapmaları gerektiği kamuoyuna önemle duyurulur.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ