$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

‘AKP’YE TUR BİNDİRECEĞİZ’

Karadeniz Bölge Çalıştayı Giresun’da yapıldı.

‘AKP’YE TUR BİNDİRECEĞİZ’
  • 10.11.2018
  • 975 kez okundu
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi, Mart 2019 seçimleri öncesi bölge çalıştayları düzenleyerek, seçim stratejisini belirliyor. Bölge çalıştaylarının ilki Giresun’un ev sahipliğinde yapıldı. Yerel Seçim Karadeniz Bölge Çalıştayına, Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Tokat, Amasya ve Sinop illeri katıldı. Giresun Belediyesi Vahit Sütlaş Tiyatro Sahnesinde yapılan çalıştayda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, AKP belediyeciliğinin bittiğini, 31 Mart yerel seçimlerinde AKP’ye tur bindireceklerini ifade etti. Hep birlikte, bir arada bu süreci en iyi şekilde yürüteceklerini belirten Torun, yerel seçimlerde başarılı olacaklarını söyledi.

Seçimin ne tek başına partiyle, ne tek başına adayla, ne de tek başına kampanyayla kazanılamayacağına dikkati çeken Torun, bu unsurların hepsinin birlikte, bir arada ele alınması gerektiğini aktardı.

“AKP belediyeciliği bitti, bittiklerini her anlamda, her yerde görüyoruz.” ifadesini kullanan Torun, şöyle devam etti:

“İçinde bulunduğumuz süreçte her geçen gün olumsuzluğa doğru gidiyor ama biz bunlardan medet ummayacağız. Kendimize güveneceğiz, yaptıklarımıza güveneceğiz, gücümüze güveneceğiz ve yolumuza devam edeceğiz. Hepimizin amacı vatandaşın derdine derman olmak, herkesin derdine derman olacak çözümleri hep beraber üreteceğiz.”

Bölge toplantılarının ilkini gerçekleştirdiklerini dile getiren Torun, bundan sonra 10 ayrı bölgede toplantı yapacaklarını aktardı.

Torun, bu toplantıların amacının hep beraber ortak akılla strateji geliştirmek olduğunu ifade ederek, “Biz genel bir kampanya sürdüreceğiz, ülke geneli için bir yerel strateji ortaya koyacağız ama her yerin her seçim bölgesine ayrı ayrı strateji, ayrı ayrı dil, ayrı ayrı propaganda yapmak zorundayız.”  diye konuştu.

Yüreklerini herkese açacaklarını kaydeden Torun, “Hiç kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden el ele vereceğiz ve başaracağız. Beş yıldır hiç durmadan yürüdük, şimdi hep beraber onlara tur bindirmek için yolumuza devam edeceğiz. İnşallah Allah’ın izniyle, sizlerin de desteğiyle başarmamamız için hiçbir neden yok.” değerlendirmesinde bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%