$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

‘AKP’LİLERİ SOKAKTA GÖRELİM!’

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, AK Partilileri sokağa çıkmaya davet etti.

‘AKP’LİLERİ SOKAKTA GÖRELİM!’
  • 20.11.2018
  • 704 kez okundu
Reklam

Türker yaptığı yazılı açıklamada, “Halkımızın içine girmeyenleri, halkımızı ve devletimizi perişan edenleri, halkımızı zam yağmuru altında inim inim inletenleri bir de sokaklarda görmek istiyorum” dedi.

CHP Merkez İlçe Başkanı Türker açıklamasında şunları kaydetti;

“Duroğlu Beldemizde bir çift gözü gülümsetebilmek için teslime tikleri engelli aracını heyet halinde kurdele keserek açılışını yapan zihniyetin İl Başkanı olduğu şehrimiz siyasetinde laf olsun torba dolsun babında açıklama yapanları önce temiz bir aynaya bakmaya davet ediyorum.

KOLTUKLARINDAN SOKAKLARINA İNSİNLER

Kamunun tüm katmanlarının tasarruf yapmaya mecbur bırakıldığı ülkemiz ekonomisinin yüksek faiz ile ayakta kalmaya çalıştığı, her geçen gün başta ekonomik gelişmeler olmak üzere milletimizin eridiği bir dönemde bir eli halkımızın midesinde, diğer eli halkımızın cebinde olan 16 yıllık AKP iktidarının temsilcilerini sokaklara davet ediyorum.

Halkımızın içine girmeyenleri, halkımızı ve devletimizi perişan edenleri, halkımızı zam yağmuru altında inim inim inletenleri bir de sokaklarda görmek istiyorum. Belli ki kendi keyifleri yerinde; pazarda sebze, meyve fiyatlarından bihaberler, kalem defter alamayan çocuklardan habersizler, ilaç paralarını dahi ödeyemeyen eczaneye borçlu insanlarımız umurlarında değil, market raflarında söndürülemeyen yangını görmüyorlar. Otomatik ödemede olduğu için göremedikleri doğalgaz ve elektrik faturalarını ödeyememenin ne olduğunu bilmiyorlar, sanırım taşıt tanıma kullanıyorlar ki akaryakıt fiyatlarından, benzinden, mazottan, gazdan haberleri yok. Asgari ücretlinin, esnafın, fındık üreticimizin, işsiz güçsüz insanımızın çığlıklarına kulak kapatmışlar.

DERTLERİ KOLTUKLARINI KORUMAK

Kendi yarattıkları ekonomik çıkmazı bizlere yıkmaya çalışarak, bir arpa boyu yol gidemeyeceklerini bilmeliler. Kendi söküklerine bakmadan İl Özel İdarenin banka banka borç aradığı, tüm taşınmazlarını sattığı ve kalanlara kapı kapı müşteri aradığı, piyasadaki firmalara alacaklarını ödeyemeyerek iş yaptıramaz olduğu bir yapı da biraz edepli olmak gerekir diye düşünüyoruz. Türkiye’nin en borçlu belediyelerinin hizmet üretmek yoksunu AKP’li belediyeler olduğunu, partili belediye başkanlarının ilçelerdeki belediyelerde bir avuç emekçinin maaşını dahi aylardır ödemekten aciz olduğunu da üzülerek kendilerine hatırlatalım. Tüm milli değerlerimizi babalar gibi satarız dediler. Yok pahasına sattılar, ziyan ettiler, ancak yolun sonu artık göründü.

HİZMETLERİMİZ 3.DÖNEMDE DE DEVAM EDECEK

Evet, iki dönemdir sizlerin AKP bayrağı dikmeyi hedeflediğiniz Giresun Belediyesi’ni yakasından parti rozetini çıkartarak Sayın Kerim Aksu ve ekibi yönetiyor. Tüm engellemelerinize rağmen şehrimizi yaşanılabilir bir kent haline getirdiler. Hiçbir siyasi ayrım yapmadan halkımızın yanında oldular. Daha çok dönemlerde bu eşsiz şehre hizmet edeceğimizin, iktidarının sonuna gelen sizler tarafından bilinmesini isteriz. Yarattığınız işsizler ordusuna da kucak açan, onların ekonomik yükünü perişan haline getirdiğiniz milli ekonomimize rağmen sırtlayan belediye başkanımızı da ayrıca yürekten kutluyorum.

SORUMLULUĞUNUZ KÖSTEK DEĞİL DESTEK OLMAKTIR

Bu millete ve şehrimize iliklerinize kadar borçlusunuz. İktidarsınız, gelin bu şehre bir çivi çakılacaksa birlikte yapalım, gelin bir taş kaldırılacaksa gövdemizi altına hep birlikte verelim. Eğer niyetiniz mevcut politikanızı sürdürmekse bizlere anlamsız, içi boş eleştiriler ve karalamalar yapmadan önce lütfen kendinizi, partinizi ve hükümetinizin uçurumun kenarına getiren politikalarına bir göz atınız. Eminim ki bizlere sıra gelmeyecektir.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%