$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

AK Partide geniş katılımlı istişare toplantısı

AK Partide geniş katılımlı istişare toplantısı
  • 16.09.2019
  • 682 kez okundu
Reklam

AK Parti Manisa İl Başkanlığı’nda Manisa milletvekillerinin de katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli: “Geçmişten bu yana AK Partimizin yapmış olduğu projeler de, 17 yıllık siyasi hayatımız boyunca meşakkatli görevlerde her birimiz elimizi taşın altına koyduk. Bundan sonrada koymaya devam edeceğiz.” Dedi.

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli Başkanlığı’nda il binasındaki 2023 toplantı salonunda istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, AK Parti Manisa Milletvekilleri MKYK Üyesi Murat Baybatur, Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan ile Tamer Akkal, İl Kadın Kolları Başkanı Aynil Yavaş, İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök ve 17 ilçenin başkanları katıldı. Toplantıda önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek ilçe kongreleri, milletvekillerinin projeleri, belediyelerimizin çalışmaları, Manisa kamuoyunun partimizden beklentileriyle yapılacak olan diğer çalışmalar görüşüldü. Değerlendirme ve istişare toplantısında birlik ve beraberlik mesajı verildi.

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK”

Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek siyasi hareketin AK Parti olduğunun altınız çizen AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli toplantıya ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “AK Teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde Şehzadeler şehri Manisa’mızın gelişimi ve dönüşümü için çalışacağız. Bugünde birbirinden kıymetli milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız ve AK kadromuzun kadın ve gençlik temsilcileriyle bir aradayız. Şehrimizin geleceği için yapılacak yatırımlar, halkımızın bizden beklentileri, önümüzdeki günlerdeki yapılacak olan kongrelerimiz, milletvekillerimizin şehrimizle ilgili yapacak olduğu projeleri konuştuk. Geçmişten bu yana AK Partimizin yapmış olduğu projeler de, 17 yıllık siyasi hayatımız boyunca meşakkatli görevlerde her birimiz elimizi taşın altına koyduk. Bundan sonrada koymaya devam edeceğiz. Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek siyasi hareket AK Parti, siyasi anlayış ise muhafazakâr ve Demokrat siyaset olmaya devam edecektir. Bu doğrultu da geçmiş dönemde hizmet etmiş, hizmet etmeye devam eden kim varsa hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle toplantımızdan çıkan kararların hepimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%