$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Ailelerin sevinçlerine ortak olunuyor

Giresun Belediyesi, yeni doğan bebekler için hediye olarak Hemşehrilik Beratı Belgesi ve çocuk battaniyesi veriyor.

Ailelerin sevinçlerine ortak olunuyor
  • 13.12.2019
  • 514 kez okundu
Reklam

Belediye bünyesinde ki ekipler bu hafta Kasım ayında doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ettiler.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatı ile başlayan bu sosyal projeyle, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ne bağlı Beyaz Masada görevli personeller, yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ederek, Başkan Şenlikoğlu adına hediyeleri takdim ederek anne babaların mutluluklarına ortak oluyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla vatandaşların her daim yanında olan Giresun belediyesi bu çalışması ile oldukça taktir alıyor.

Bizler için mutluluk verici bir zamanda Belediyenin yanlarında olmasının kendilerini son derece mutlu ettiğini söyleyen aileler: “ Kapımız çalınıp güler yüzle birlikte bizlere Hemşehrilik Beraatı ve battaniye hediye edilmesinden son derece mutlu olduk. İnsanların sevinçli ve duygusal zamanlarında yanlarında olunması çok güzel. Bu duyarlı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.” dediler.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu; “ Gözlerini yeni açan minik hemşehrilerimiz için hazırlamış olduğumuz hemşehrilik beratı belgesi ve çocuk battaniye hediyesini her ay ailelerimize ulaştırıyoruz. Ülkemizin geleceği çocuklarımızın dünyaya gözlerini açtığı güzel Giresun’umuzun bir parçası olarak hayatlarını sürdürmeleri noktasında onların her daim yanlarında olmayı istiyoruz. Gönül belediyeciliği anlayışımızla çalışmalarımız devam ediyor. Her zaman halkımızla beraberiz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ