$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

AGD GİRESUN’DAN FİLİSTİN’E DESTEK AÇIKLAMASI

AGD GİRESUN’DAN FİLİSTİN’E DESTEK AÇIKLAMASI
  • 16.11.2018
  • 430 kez okundu
Reklam

Anadolu Gençlik Derneği Giresun Şubesi yaptığı yazılı açıklamayla Filistin ile dayanışma çağrısında bulundu.

Söz konusu açıklama, İsrail ordusunun abluka altındaki Gazze Şeridi’ne, Han Yunus’a düzenlediği ve 10 Müslüman’ın şehit olduğu saldırının ardından gerçekleşti.

Basın açıklamasında Şube Başkanı Murat Yüksel İsrail saldırısının yaraları sarılmadan ikinci bir İsrail saldırısı geldiğini kaydetti.

Siyonist İsrail işgal ettiği toprakların her santimetre karesinden çekilmediği müddetçe bölgeye barışın gelmesinin mümkün olmayacağını vurgulayan Murat Yüksel açıklamasında “Siyonist İsrail’le normalleşme neresinden bakarsanız bakın işgallere ve katliamlara onay vermektir. Başta Türkiye olmak üzere tüm İslam ülkeleri ve hükümetleri Filistin konusunda samimi olmalıdırlar” ifadelerini kullandı.

İsrail’in sadece Müslümanlar için değil bütün insanlık için tehdit olduğunu belirten Başkan Yüksel “tüm Müslümanların ve tüm insanlığın Siyonist projeye karşı kenetlenmesi gerektiğini” ifade ederek duyarlılık ve vicdan sahibi herkesten Filistin’e davasına destek istedi.

Anadolu Gençlik Derneği şubeleri tüm yurtta basın açıklamaları ve şehitler için gıyabi cenaze namazları ile Filistin’de yaşanan acıyı gündeme getiriyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ