$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

Afetzedeler için büyük mezat

TV 8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın Elazığ için yardım kampanyasında en büyük yardımı yapanlardan biri olan Cemil Kazancı bu defa Giresun’da kendini gösterdi.

Afetzedeler için büyük mezat
  • 01.09.2020
  • 333 kez okundu
Reklam

Kazancı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı su ürünleri av sezonu açılışında 1 milyon 7 bin TL’ye bir kasa balık satın aldı. Mezatın geliri Giresun’daki afetzedeler için kullanılacak.

CEMİK KAZANCI KİMDİR?

Cemil Kazancı, 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cemil Kazancı, baba tarafından aslen Rizelidir.

Çalışma hayatına aile grup şirketlerinde başlamıştır. İlk olarak jeneratör üretim ve satış alanında yöneticilik görevlerinde bulunan Kazancı, daha sonra Grup’un enerji alanındaki faaliyetlerini büyütmek ve elektrik enerjisi üretmek amacıyla, 1997 yılında faaliyete geçen Aksa Enerji’nin kuruluşunda aktif rol almıştır. Kazancı Holding ve Aksa Enerji Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinin yanı sıra, Kazancı Holding ve Grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği de yapmakta olan Kazancı, Temmuz 2019 tarihinden itibaren Aksa Enerji CEO’su olarak görev yapmaktadır.

2017 yılında Forbes tarafından açıklanan Türkiye’nin en zenginleri listesinde Serveti: 550 milyon dolar, kaynağı ise Kazancı Holding olarak açıklanmıştır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%