$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

ADAY ADAYLARI SAHNEYE ÇIKTI

AK Parti’nin cumartesi günü yapılan aday adayı tanıtım toplantısı ve dün gerçekleştirilen temayül yoklaması şölen havasında geçti. Birlik ve beraberliğin ön planda olduğu iki önemli organizasyonda, yerel seçimlerde bütün belediyelerin alınması için her türlü fedakarlığın yapılacağının mesajları verildi.

ADAY ADAYLARI SAHNEYE ÇIKTI
  • 19.11.2018
  • 785 kez okundu
Reklam

AK Parti’de 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesinde Giresun Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığını açıklayan Osman Öden, Ali Temür, Mehmet Geldi, Murat Kılıçaslan, Turhan Alçelik, Serdar Demirkan, Cumhur Melikoğlu, Emrah Altıyaprak, Hacı Hasan Çetin ve Mehmet Kostakoğlu için cumartesi günü Ayvasıl Liman Restaurant’ta tanıtım toplantısı düzenlendi. Geniş katılımın sağlandığı toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

TEMAYÜLDE HEYECAN YÜKSEKTİ

AK Parti’de dün de temayül heyecanı yaşandı. Temayül yoklaması için AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, Konya Milletvekili Orhan Erdem ve Kadın Kolları MKYK Üyesi Burçin Havva Öztürk, Giresun’a geldi. Temayül Heyeti, teşkilat mensupları ile temayül yoklaması hakkında istişarelerde bulundu. Yapılan istişarelerde de yine birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ