$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

ABD’DE KEŞAPLI İŞ ADAMINDAN BÜYÜK YATIRIM

ABD’de restorasyon çalışmaları tamamlanan Keşaplı iş adamının restorandı hizmete açıldı…

ABD’DE KEŞAPLI İŞ ADAMINDAN BÜYÜK YATIRIM
  • 11.01.2019
  • 1.272 kez okundu
Reklam

HASAN ÇELİK/ABD

Amerika’nın, Pensilvanya eyaletinin Levittown kentinde hizmet veren Keşaplı hayırsever iş adamı Hüseyin Günaydın’a ait Golden Eagle Dinner Restaurantta geçtiğimiz aylarda başlatılan restorasyon çalışmaları tamamlanarak yeniden hizmete açıldı. ABD’nin, doğu blokundaki modern ve ihtişamlı görüntüsüyle en büyük Dinner Restaurant olma özelliğine sahip olduğu belirtildi.

Golden Eagle Dinner Restaurant’ın açılışı yoğun bir katılımla yapıldı. Açılış kurdelesini iş adamı Hüseyin Günaydın, şehrini önde gelen yetkilileri Bristol Belediye Başkanı Joseph Saxton, Bristol İlçesi Konsey Başkanı Ralph Di Guiseppe, Raising The Bar şirketler Başkanı Bill Pezza, Bristol Ticaret Odası Başkanı Minesh V. Pathak ile birlikte kestiler. Açılışın ardından misafirler birlikte akşam yemeği yediler.

GÜNAYDIN, “BU BÖLGEYE YAKIŞIR BİR RESTORAN YAPTIK”

1,5 milyon dolara mal olan restorasyon ile ilgili kouşan Keşaplı işadamı Hüseyin Günaydın yaptığı açıklamada, “40 yıldır bu topluma hizmet ediyorum. Çok değerli müşterilerimize daha modern ve temiz bir ortamda hizmet vermek istiyoruz. İşimi severek yapıyorum ve bu bölgeye yakışır bir restranat yaptık. Açılış gecemize katılarak bizleri yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca  açılışımıza çiçek gönderen hemşerilerime de çok teşekkür ediyorum” dedi.

KENTİN YETKİLİLERİ HÜSEYİN GÜNAYDIN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Açılışa katılan kentin yetkilileri açılış kurdelesi kesilmeden önce birer kısa  konuşma yaparak iş adamı Hüseyin Günaydın’a ayrı ayrı teşekkür ettiler.

Bristol Belediye Başkanı Joseph Saxton yaptığı açıklamada, ”40 yıldır bu şehre hizmet eden ve yaptığı bu yatırımla büyük bir iş başaran iş adamı Hüseyin Günaydın’ı kutluyor ve teşekkürlerimi arz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

AÇILIŞA İŞ ADAMLARI ÇİÇEK GÖNDERDİ

Golden Eagle Dinner Restaurant’ın restorasyon sonrasında yapılan açılış gecesine Giresulu iş adamları Cemil Kahyaoğlu ve Sinan Kitapçı, çiçek göndererek Hüseyin Günaydın’a başarılar diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ