$ DOLAR → Alış: 6,64 / Satış: 6,66
€ EURO → Alış: 7,27 / Satış: 7,30

ABD’de, Giresunlu iş adamından örnek davranış

ABD’de, Giresunlu iş adamından örnek davranış
  • 24.03.2020
  • 280 kez okundu
Reklam

HASAN ÇELİK/ABD

ABD’yi etkisi altına alan korona virüs Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında New Jersey eyaletinde çalışan kamu görevlilerine Giresunlu iş adamından örnek davranış geldi.

Amerika Birleşik Devletleri’nde korona virüs Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında sosyal sorumluluk örneği göstererek Koronavirüs nedeniyle oturarak yemek yenilmesi yasaklanan restoranlarda New Jersey eyaletinde Toros restoranlar zincirinin sahibi Espiyeli iş adamı Hüseyin Bayram, kamuda çalışanlara paket servis ve kurye uygulamasıyla yapılacak hizmetlerde yüzde 50 indirimle hizmet vereceklerini” açıkladı.

Dünyayı etkisi altına alan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde küresel anlamda bir salgın haline dönüşen korona virüs Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında New Jersey eyaletinde restoran işletmeciliği yapan iş adamı Hüseyin Bayram, “Asker, Polis, İtfaiyeci, Gazi, Doktor, Hemşire ve Sağlık çalışanlarının tamamına, kimliklerini göstermeleri koşuluyla yüzde 50 uygulanan indirimden yararlanacaklarını” ifade etti.

Bayram, ayrıca herhangi bir evsizin de istediği zaman alacağı yemeğin ücretsiz olacağı belirterek,” Hayatlarını her gün bizler için riske atan insanlara desteğimizi ve şükranlarımızı göstermenin tam zamanıdır” ifadelerini kullandı.

Espiyeli iş adamı Hüseyin Bayram’ın, Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterdiği örnek davranışı Türk ve Amerikan toplumu tarafından takdirle karşıladı.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ