$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

15 Temmuz sergisi açıldı

15 Temmuz sergisi açıldı
  • 16.07.2019
  • 408 kez okundu
Reklam

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Anadolu Ajansı (AA) muhabirlerinin çektiği fotoğraflardan oluşan serginin açılışını yaptı.

AA foto muhabirlerinin objektifinden, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ve sonrasında Ankara, İstanbul ve Giresun’da çekilmiş fotoğraflardan oluşan sergi Giresunlular ile buluştu.

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinesinde hazırlanan fotoğraf sergisinin açılışını, 15 Temmuz Pazartesi günü saat 14.00 de Can Akengin Sergi Salonu’nda Vali Harun Sarıfakıoğulları yaptı.

Vali Sarıfakıoğulları ve beraberindekiler açılıştan sonra sergi alanında AA Muhabirleri tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde çekilen 100 fotoğrafı tek tek inceledi.

Sergi sonrasında bir konuşma yapan Vali Sarıfakıoğulları şunları ifade etti; “Fetö terör örgütünün caniliğini, alçaklığını, hainliğini bir kez daha gördük, bir kez daha teşhis ettik. Bunun karşısında Türk Milletinin kararlılığını, cesaretini ve millet iradesinin üstünlüğüne olan inancını da gördük. Meydanları dolduran milyonlar bunun en bariz örneğiydi. Ben şehit olan, 15 Temmuz akşamında vatanı için, milleti için, demokrasisi için millet iradesi üzerinde bir güç tanımadığını haykırarak hainlerin üzerine, teröristlerin üzerine giderek şehit olan 251 vatan evladına yüce Allah’tan rahmet diliyor ve yine 2174 gazimize de yüce Allah’tan şifa temenni ediyorum”.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%